Internetové služby

"Byť, či nebyť?" dnes už nie je dilemou. "Nebyť" prítomný na internete znamená "neexistovať". Jediná dilema, ktorú musíte v súčasnej dobe ešte riešiť, je rozhodnúť sa pre správneho partnera schopného zabezpečiť vašu internetovú prítomnosť. Význam globálnej siete pre spoločnosť, ekonomiku a kultúru je veľmi podstatný. Našim cieľom je byť vám nápomocným partnerom v celom procese tvorby vašej globálnej internetovej prítomnosti od vízie, cez realizáciu, až po správu obsahu.

Evoq .NET CMS

Spoľahlivý systém pre správu obsahu (CMS) schopný prispôsobiť sa vašim požiadavkám.

Jedinou konštantou súčasnosti je permanentná zmena. Nie je to tak dávno, keď globálna sieť bola dostupná iba niekoľkým inštitúciám. Dnes sotva možno nájsť nepripojený subjekt. Nevedno čo bude ďalej, takže váš systém (CMS) sa  musí aj tejto neistote prispôsobiť. Evoq môže byť pri tejto adaptácii nápomocný so svojou rozsiahlou základňou komerčných modulov a rozširujúcich modelov dostupnou v DNN obchode (DNN Store) 

Ako by to mohlo vyzerať v praxi? Náhľad je k dispozícii prostredníctvom interaktívnych ukážok 

Platforma DNN

Platforma DNN je na technológii ASP.NET založený modulárny, možnosťami bohato vybavený aplikačný systém, umožňujúci vytvárať flexibilné, výkonné, ľahko spravovateľné a ľahko rozšíriteľné internetové prezentácie. Je to slobodná a otvorená platforma umožňujúca realizáciu kvalitných webových riešení. Na tejto platforme je realizovaný aj komerčný produkt Evoq. Platforma DNN slúži ako základ webovej prezentácie pre viac, ako 250 tisíc spokojných subjektov.

Na zvládnutie takýchto webových stránok nepotrebujete viac znalostí , ako sa vyžaduje na prácu s bežným textom, či napísanie a odoslanie emailovej správy. Webový obsah je možné spravovať prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho rozhrania. 

Ak sa takouto činnosťou nemienite zaoberať, nechajte to na nás:

Tvorba novej webovej prezentácie
Obnova jestvujúcej webovej prezentácie
Tvorba a prispôsobenie programového vybavenia
Spracovanie obrázkov, fotografií a grafického obsahu
Spracovanie mediálneho obsahu
Vkladanie a aktualizácia obsahu webových stránok
Servis a technická údržba internetovej prezentácie

Často kladené otázky

Aké vysoké budú náklady na vytvorenie webu?

Súčet celkových nákladov je veľmi premenlivý a výrazne závisí od zvolených možností a funkcionality, ktorú by ste na svojej internetovej lokalite chceli prezentovať. Vo všeobecnosti možno počiatočné náklady nevyhnutné na spustenie nového webu odhadnúť približne na 250 €. Následne musíte počítať s periodickými výdavkami za prenájom webového priestoru a za registráciu názvu vašej domény.

Ako dlho trvá vytvorenie webovej prezentácie?

Tu je sotva možné urobiť jednoznačnú deklaráciu. Doba nevyhnutná na realizáciu projektu sa odvíja od vami požadovaných parametrov. Jednoduché zadanie je možné realizovať aj v priebehu jedného týždňa. Vo všeobecnosti však musíte počítať s tým, že čím viac obsahu má webová lokalita obsahovať, tým dlhšie bude jej realizácia trvať.

Neviem veľa o počítačoch. Budem schopný upravovať obsah na svojich webových stránkach?

Ak ste sa s pomocou vlastných schopností dostali až sem a čítate tieto riadky, tak odpoveď znie: áno. Je to také jednoduché ako napríklad napísať text v textovom editore alebo napísať a odoslať správu elektronickej pošty. Uvedomte si však, že čím viac sa naučíte, tým lepšie výsledky dosiahnete.

Mám výborný nápad, ale nedokážem ho realizovať. Môžete mi s tým pomôcť?

Vo všeobecnosti: áno. V priebehu úvodnej analýzy sa rýchlo ukáže či pôvodný nápad nepresahuje vaše disponibilné možnosti. Určite však nie je nič, čo by sa s náležitým úsilím nedalo zvládnuť.